Hakkımızda

Hakkımızda

Bestinvest, Akdeniz Bölgesinde, Alanya şehir merkezinin 10 Km doğusunda, Mahmutlar Beldesi’ nde, sahil kenarındadır. Müşterilere, onların memnun olacağı hizmeti sunmak için 2003 yılında faaliyete başladı.

 Bestinvest olarak sadece gayrimenkul alım satım işi yapmıyoruz. Müşterilerimize, bir dizi alternatifler sunuyoruz:

 Kısa / orta ve uzun vadeli yatırımlarda müşterilerimize yardımcı olmak.

Müşterileri adına müzakereler yürütmek.

Müşteri portföylerini yönetmek.

Önemli işlemlerde müşteriler arasında arabuluculuk yapmak.

Mevcut ve potansiyel fırsatları değerlendirmede müşterilere yardımcı olmak.

Tüm işlemler için Türkiye'ye gelmeye gerek kalmadan, işleri uzaktan tamamlamak.

Her zaman müşterilerimize iyi tavsiyelerde bulunarak profesyonel iş çevresinden (avukat , mimar, müteahhit vb) gerekli yardımları almalarını sağlamak.

Müşteri ziyaretleri için gerekli tüm düzenlemeleri yapmak .

Yerel yönetimler, bankalar, vergi dairesi, tapu müdürlüğü, elektrik idaresi ve kamu kurumlarıyla irtibat kurmak.

Tapu devri için gerekli tüm yasal belgeleri yönetmek .

Fiili ve potansiyel müşteri portföyümüz, çok farklı diller konuşan yerli ve uluslararası müşterilerden oluşur . Müşterilerimize en iyi ihtimalle kendi dillerinde konuşabileceği bir hizmet sunmak isteriz. Şu anda, ekibimiz; Türkçe, İngilizce, Rusça, Farsça, Norveççe dilleri için destek vermektedir.

Bestinvest olarak, profesyonellik, gizlilik ilkesine bağlılık, ekonomi bilinci ve iyi bir iletişimin müşteri güven ve memnuniyetini sağlamak için önemli olduğuna inanıyoruz. Bu sürekli başarı için önemlidir. Müşterilerimizin, bizim deneyim ve mevcut eğilimlerimize göre doğru bir fikir sahibi olacağına inanıyoruz. Müşterilerimiz, tüm ticari işlemleri için güvenli ve gizli bir şekilde internet üzerinden daha ekonomik e-satış hizmetimizi kullanabilirler.

" En iyisini hak ediyorsunuz "

 Bestinvest’ e hoş geldiniz

 Bestinvest, müşteri hizmetlerine özel bir dokunuş getirdi. Bizim; yerel bilgi, deneyim, uzmanlık, güvenilir hizmet ve satış sonrası servislerimizden memnun kalacaksınız.

  Bizim köşe taşı ilkelerimiz; etkili pazarlama, dürüst tavsiyeler, profesyonellik ve güçlü iletişim. Akdeniz’ de yatırımlarınızın iyi ellerde.

whatsapp
whatsapp
whatsapp
whatsapp